• Morálka a výkon (Březen 2022): Dotazník věnovaný především testování některých hypotéz týkajících se vlivu biologických faktorů na naše morální a politické postoje. Na konci asi 50minutového dotazníku se dozvíte své výsledky z několika výkonnostních testů a osobnostních dotazníků. (Počet bobcoinů: 42)
 • Česko-polské srovnání (Prosinec 2021): Pilotní retrospektivní studie věnovaná hodnotám, morálnímu soudu a spiritualitě. (Počet bobcoinů: 35)
 • Vliv životního stylu a prostředí na nákazu a průběh infekce COVID-19 (Květen 2021): V tomto zhruba dvacetiminutovém dotazníku zkoumáme vztah mezi prostředím a rizikem, respektive průběhem, nákazy COVID-19. Čekají vás otázky zaměřené na vaše chování během pandemie, zdraví, pohyb v přírodě, chov zvířat, pěstování rostlin aj. (Počet bobcoinů: 15)
 • Výzva - Facebook (Březen 2020): Milí pokusní králíci, vyplňování našich dlouhých dotazníků je už pro vás brnkačka. Proto jsme se rozhodli zkusit něco podstatně náročnějšího. Tentokrát potřebujeme, aby nám náš nový dotazník věnovaný lidské paměti vyplnilo každý den 150 osob. Pokud Vám výzva k vyplnění dotazníku přišla e-mailem, využijte, prosím, odkaz z e-mailu! Děkujeme. (Počet bobcoinů: 80)
 • Rh dotazník (Leden 2020): Středně dlouhý dotazník doplnený o nekolik zajímavých výkonnostních testu. Cílem této studie je overit naše predchozí zjištení, že Rhesus krevní skupina ovlivnuje celou radu duležitých vlastností cloveka. Dotazník trvá asi 30 minut a po jeho dokoncení se o sobe dozvíte ledacos nového, treba jak jste na tom s intuicí. (Počet bobcoinů: 56)
 • Úzkost (Září 2018): Asi 10 minutový dotazník, ze kterého se na závěr dozvíte, jak jste na tom v porovnání s ostatnímii s úzkostí a stresem. (Počet bobcoinů: 10)
 • Antibiotika (Duben 2018): Rychlý desetiminutový dotazník na pro nás poněkud neobvyklé téma. (Počet bobcoinů: 20)
 • Hodnocení obličejů - sympatie (Únor 2018): Hodnocení fotografií obličejů mužů a žen z hlediska vlastností, které by mohly být důležité pro výběr krátkodobých či dlouhodobých partnerů. Zeptáme se Vás také na to, které vlastnosti u svých potenciálních partnerů preferujete. Po vyplnění se dovíte, co jsme zjistili na základě dat, která o této problematice již máme. (Počet bobcoinů: 30)
 • Mystické myšlení (Květen 2016): Asi hodinový dotazník studující nejen mystické myšlení, ale i vztah mezi náboženstvím, zdravím a pocitem životní pohody. Součástí dotazníku je i hodnocení krásných fotografií a výstupem spousta výsledků týkajících se respondenta. (Počet bobcoinů: 120)
 • Potvůrky 3.0 (Listopad 2015): Asi 50 minutový dotazník zkoumající vztah mezi strachem, lekáním a sexem, spojený s hodnocením strašidelnosti a odporpornosti živočichů. Prý docela zábavný. V jeho průběhu vám sdělíme, jak jste na tom vy sami s depresivitou a mániemi. (Počet bobcoinů: 70)
 • Lidská sexualita (Únor 2015): Delší, ale podle ohlasu mimořádně zajímavý dotazník týkající se sexuality. Zjištujeme v něm (často s překvapením), co se lidem líbí na sexu a snažíme se odhalit, na čem všem to záleží. Na konci asi 100 minutového dotazníku vám prozradíme vaše výsledky i některé zajímavé výsledky ostatních a na závěr tentokrát dostenete jednu zajímavou nabídku. (Počet bobcoinů: 120)
 • Vliv chovu psa a kočky na zdraví a psychiku (Leden 2014): Spíše kratší dotazník týkající se chovu psa a kočky, zdravotního stavu a psychiky. Cílem této studie je ověřit nedávno publikovaná data ukazující, že chov domácího zvířete zásadně ovlivňuje riziko některých onemocnění a ovlivňuje psychické zdraví človeka. Pozor - potřebujeme data i od lidí, kteří psa a kocku nechovají a nechovali. (Počet bobcoinů: 70)