Prosíme, vyplňte následující údaje:

E-mailová adresa:

Četl/a jsem stránku o ochraně osobních údajů a potvrzením své e-mailové adresy dávám informovaný souhlas se zpracováním svých osobních údajů popsaným způsobem a v souladu s dobrými mravy.


Poznámky:

Pokud jste tak ještě neučinili, přečtěte si naše Pravidla ochrany osobních údajů, nežli nám svěříte jakákoli svoje data.

Vaše králičí (registrační) číslo vám bude zasláno na e-mailovou adresu, jakmile ji potvrdíte. Neradi bychom, aby se vaše osobní údaje dostaly do nesprávných rukou.

E-mailová adresa a místo původu jsou jediné dva údaje, které chceme od každého uživatele. E-mail od vás chceme proto, abyste si mohli zažádat o připomenutí králičího čísla, pokud jej zapomenete, případně o vymazání vašich údajů – abychom v případě popletení králičího čísla nesmazali omylem někoho jiného.

Místo původu sbíráme kvůli vyvíjení mezinárodní verze webu. Zadání alespoň země, odkud pocházíte, nám umožní rychlou selekci pokusných králíků na naše “domácí” a všechny ostatní. To je v evolučně-psychologickém a evolučně-parazitologickém výzkumu potřeba kvůli odlišné epidemiologické situaci a kulturním zvyklostem v různých částech světa.