PokusniKralici.cz

Anonymní registrace

Zadejte heslo, bude Vám k němu vygenerováno registrační číslo. Pomocí čísla a hesla můžete podepisovat vyplněné dotazníky.

Heslo:
Potvrzení hesla:
Víte, zda jste toxopozitivní?
(zda jste někdy prodělali toxoplasmosu)
Znáte svůj Rh faktor?

Neanonymní registrace

Výzkumné projekty jsou zaměřeny na testování hypotéz z oblasti evoluční psychologie. Veškerá data jsou sbírána anonymně případně budou před zpracováváním anonymizována a dále budou zpracovávána i případně publikována v této anonymizované podobě. Účast ve výzkumu je zcela dobrovolná a respondenti mohou účast kdykoli (až do okamžiku provedení anonymizace) svůj souhlas se zařazením do výzkumu odmítnout. Data budou použita výhradně pro vědecké účely a nebudou před anonymizací zveřejňována nebo poskytována třetím osobám.

Nemusíte vyplňovat všechny položky, ale prosíme Vás alespoň o jméno, příjmení a jeden (Vámi preferovaný) kontaktní údaj - tj. e-mail nebo číslo (mobilního) telefonu.
Zvolte si heslo, pomocí něj a registračního čísla, které Vám bude vygenerováno po vyplnění tohoto formuláře, se budete moci přihlašovat k vyplňovaným dotazníkům.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Rok narození:
Heslo:
Potvrzení hesla:
Víte, zda jste toxopozitivní?
(zda jste někdy prodělali toxoplasmosu)
Znáte svůj Rh faktor?

Zapomněli jste svoje králičí číslo?

Pokud jste se registrovali neaonymně a zapomněli jste své králičí číslo, případně si jej potřebujete ověřit, zadejte svůj e-mail, který jste zadali při registraci. Vaše králičí číslo Vám na něj bude doručeno.

E-mail:

Chcete vědět, které dotazníky jste již vyplnili (a podepsali králičím číslem)?