PokusniKralici.cz

Testy na toxoplasmózu - odběr krve

Milí králíci,

Prosíme, vyberte si čas testování a vyplňte barevně ohraničená pole.

Po vyplnění údajů bude na Váš e-mail odeslán kód, jehož zadání do následujícího formuláře podmiňuje přihlášení k odběrům. Během přihlašovacího procesu Vám totiž bude založena nová králičí registrace, případně bude Vaše současná propojena s novými údaji, a neradi bychom, aby Vaše Králičí číslo padlo do nesprávných rukou.

Pokud máte anonymní registraci a nechcete, aby byla propojena s novými, neanonymními údaji, nevyplňujte svoje Králičí číslo. Budete zaregistrováni znovu a Králičí číslo nové registrace bude doručeno na Vaši e-mailovou adresu. Máte-li registraci neanonymní, můžete zkusit vyplnit svoje Králičí číslo, na e-mail Vám dorazí kontrola, zda si jej skutečně pamatujete správně. Pokud si číslo nepamatujete, nevadí. Najde-li systém v databázi Váš e-mail, číslo Vám následně prozradí.

Nepotvrzením e-mailové adresy odstupujete od účasti v krevních testech. Nebude-li e-mail potvrzen do tří hodin od začátku přihlašovacího procesu, Váš vybraný čas odběru bude uvolněn dalším zájemcům, a zadané údaje se nijak nepromítnou do Vaší původní registrace.

Přihlašujete se na
24.10.2017


Text pozvánky z předchozí strany

Testy na toxoplasmózu - odběr krve

Na této stránce se můžete přihlásit do studie vlivu parazita Toxoplasma gondii na lidské chování.

Podmínkou účasti ve studii je otestování na přítomnost nákazy (provádí se na fakultě z 3 ml odebrané krve) a nejlépe vyplnění několika elektronických dotazníků (nejlépe z domova). Dobrovolníci mohou být také následně vyzváni k osobní účasti v etologických testech na Přírodovědecké fakultě UK. Účast v těchto dodatečných testech bývá odměňována studijními kredity (pouze studenti PřF UK), individuálními výsledky dotazníků a absolvovaných testů či upomínkovými předměty.

Internetové dotazníky vyplňujte zde (odkaz si uložte, bude Vám také zaslán emailem při přihlášení na konkrétní termín; dotazníky jsou pro vás nové, určitě jste je ještě nevyplňovali):

http://1url.cz/VtkMC

Po skončení vaší účasti ve studii, tedy nejdříve po vyplnění všech dotazníků, vám sdělíme, zda jste nakaženi či nikoliv a jaký máte Rh faktor. Účast ve studii je zcela dobrovolná a můžete ji kdykoli bez udání důvodu ukončit. Veškerá data budou zpracovávána anonymně a s klinickými i osobními údaji bude zacházeno podle platných předpisů (budou maximálně chráněny). Studii schválila Etická komise Př. F. UK a bude ji řídit Prof. RNDr. Jaroslav Flegr z Přírodovědecké Fakulty Univerzity Karlovy.

Testování na toxoplasmosu se bude konat V ÚTERÝ 24. ŘÍJNA od 13.00 do 17.00 a VE STŘEDU 25. ŘÍJNA od 09:00 do 13:00. Test se provádí serologickým vyšetřením krve, kterou Vám během 2 minut odebere lékař v pracovně 245 ve 2. patře Viničné 7 (od schodiště doprava, proti učebně B2P; odběrové místo bude označeno).

Vyberte si na této stránce jeden z nabízených dnů a klikněte na odkaz, kde najdete instrukce, jak se přihlásit ke konkrétnímu času.

Žádáme Vás, pokud se k termínu zapíšete, abyste na odběr krve opravdu dorazili nebo se předem omluvili. Z databáze Vás vyřadíme a místo uvolníme pro jiného zájemce. Dotazníky z odkazu začněte vyplňovat dostatečně dlouho před odběrem. Nezapomeňte uvést hned v úvodu králičí číslo. Vyplněné dotazníky bez ID nebudou akceptovány. V době odběru musíte mít dokončený alespoň první dotazník s demografickými údaji. Zbytek dotazníků maximálně do konce listopadu 2017.

Pokud již nezbyde volné místo v žádném z obou termínů a vy se přesto budete chtít do pokusu zapojit, ozvěte se nám na e-mail toxopokusy@natur.cuni.cz. Učiňte tak také v případě jakýchkoliv dotazů.